Buqete me luledielli

LL0056

Lulet perberese:

Luledielli

Anastasia

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

1 500Leke

Me shume informacion

Buqeta me luledielli premton gezim ne cdo okazion.

Kombinim i qeshur i te verdhes se lulediellit dhe te bardhes se anastasias.

Dekor i plote me gjethe dhe lule te vogla.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

Customers who bought this product also bought:

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: