Buqete gerbera dhe trendafila te eger

LL0057

Lulet perberese:

Trendafila te vegjel

Gerbera

Zambak

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

Warning: Last items in stock!

1 900Leke

Me shume informacion

Ngjyra te embla per nje person unik ne jeten tuaj.

Trendafilat e vegjel pink i japin prekjen delikate buqetes.

Ne kombinim me gerberat dhe zambakun buqeta behet edhe me e bukur.

Dekor i pasur me gjethe dhe lule te vogla.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

Customers who bought this product also bought:

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: