Buqete Zambak dhe Red Naomi ne Vazo

LL0066

Lulet perberese:

Zambak

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

3 800Leke

Me shume informacion

Buqeta festive e dekoruar me elegance.

Zambake te medhenj te celur dhe trendafilat e mrekullueshem red naomi ne nje nderthurje moderne.

Dekor me ngjyrat perkatese dhe vazo qelqi per te bere dhuraten tuaj edhe me unike.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: