Buqete Krizantema dhe Trendafila

LL0068

Lulet perberese:

Krizantema

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

2 300Leke

Me shume informacion

Nje perzierje e larmishme ngjyrash per te krijuar nje buqete unike.

Krizantema ne dy ngjyra te miksuara me trendafila ne forma dhe permasa te ndryshme.

Dekor i pasur me fier dhe elemente te tjere plotesues.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: