Buqete Brasica dhe Trendafila

LL0069

Lulet perberese:

Trendafila

Brasica

Gjethe dekorative

More details

2 500Leke

Me shume informacion

Ngjyrat e buta dhe delikate te nje buqete e cila dhuron embelsi.

Brasica madheshtore qendron ne qender dhe rreth saj trendafilat dy-ngjyresh plotesojne kompozimin.

Dekor i pasur me fier dhe elemente te tjere plotesues.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: