Buqete Krizantema dhe Brasica

LL0070

Lulet perberese:

Krizantema

Brasica

Gjethe dekorative

More details

1 700Leke

Me shume informacion

Buqeta ideale per cdo okazion.

Krizantemat lozonjare ne dy ngjyra te ndryshme te cilat ne qender ruajne dy brasica te celura.

Dekor i pasur me fier dhe elemente te tjere plotesues.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: