Buqeta e Nentorit

LL0071

Lulet perberese:

Trendafila

Krizantema

Gjethe dekorative

More details

2 900Leke

Me shume informacion

E bardha dhe e kuqja te nderthurura me te gjelbren e thelle.

Trendafilat dhe krizantemat ne nje kombinim elegant per nje dedikim plot shije.

Dekor i pasur me gjethe te gjelbra dhe elemente te tjere plotesues.

*Vazo nuk eshte e perfshire ne buqete. 

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: