Buqete me Trendafila blu me te kuq

LL0086

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

2 100Leke

Me shume informacion

Nje miks sharmant trendafilash.

Te kuq ngjyre gjaku ne qender, te rrethuar nga bluja mistike.

Buqeta qe do te lumturonte kedo.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: