Buqete White Elegance

Lulet perberese:

Zambak i bardhe

Trendafil i bardhe

Gerbera roze

More details

1 600Leke

Me shume informacion

E bardha sharmante e Zambakeve mbreterore. Roza e lehte e Gerberave delikate. Refleksi prej perle i Trendafilit joshes.

Kjo eshte buqeta qe ju propozojme.

Nje nderthurje elegante qe shpreh dashuri dhe mirenjohje per cdo event.

Se bashku me buqeten ju ofrojme nje vazo kartoni e dedikuar per lule ngjyre roze ose jeshile.

*600 lek shtese per vazon e qelqit ne ngjyre te bardhe.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: