Akullore Gerbera

New Akullore Trendafil i Bardhe Shiko te zmadhuar

LL0011

Lulet perberese:

Gerbera

Veronika

Gjethe dekorative

More details

500Leke

Me shume informacion

Nje paketim artizanal dedikuar per ju.

Surprizo dike pa shpenzuar shume por me nje veprim te bukur.

Gerbera dhe Veronika me gjethe dekorative.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

Customers who bought this product also bought:

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: