Buqete October Colors

LL0016

Lulet perberese:

Gerbera

Lule Dielli

Anastasia

Lule dekorative

More details

2 000Leke

Me shume informacion

Nje shperthim ngjyrash te ngrohta dhe te gjalla.

Buqeta e muajit Tetor vjen me e fresket se kurre.

Lulet e Diellit me kuroren e tyre origjinale nderthuren bashke me Anastasiat madheshtore dhe te bardha.

Gerberat me larmine e tyre lozonjare i japin grimca argetuese.

E plotesuar nga lule dekorative dhe vazoja e kartonit per ta dhuruar ashtu sic duhet.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: