Buqeta e kuqe

LL0043

Lulet perberese:

Gerbera

Trendafila

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

2 500Leke

Me shume informacion

Nje buqete e ndezur ku dominon ngjyra e kuqe.

Gerbera te medha dhe trendafila te lulezuar kombinohen se bashku ne kete kompozim.

Plotesuar nga gjethe te gjelbra per te krijuar kontrastin e duhur.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: