Buqete Mix

LL0045

Lulet perberese:

Trendafila

Karafila

Lucky Bamboo

Gjethe dekorative

More details

2 700Leke

Me shume informacion

Buqeta mikse sjell bashke shumllojshmerine e trendafilave.

Kombinuar me karafila te kuq dhe lozonjare.

Ne qender bambuja fatsjellese per nje dedikim edhe me unik.

Dekor i pasur me gjethe te gjelbra dhe te medha.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: