Buqete me gerbera

LL0046

Lulet perberese:

Gerbera

Trendafil

Gjethe dekorative

More details

1 800Leke

Me shume informacion

Gerberat e bukura vijne ne dy ngjyra per nje kombinim te bukur.

Ne qender nje trendafil gonxhe jep elementin unik te buqetes.

Gjethe te medha te gjelbra plotesojne dekorin e kesaj buqete.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: