Buqete me zambak dhe gerbera

LL0047

Lulet perberese:

Gerbera

Zambake

Anastasia

Gjethe dekorative

More details

1 700Leke

Me shume informacion

Buqeta qe sjell gjithmone buzeqeshje.

Zambaku oriental roze kombinohet me gerberat ne dy ngjyra.

Ne qender nje lule anastasia e bardhe.

Dekor me gjethe te medha te gjelbra.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

20 produkte te tjere ne te njejten kategori: