Shporte Mix Gerbera

LL0080

Lulet perberese:

Gerbera

Trendafila

Krizantema

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

2 300Leke

Me shume informacion

Ngjyra te ngrohta dhe miqesore mbledhur bashke ne nje shporte.

Gerbera te kuqe dhe trendafila roze per nje kombinim te embel

Detaje me krizantema delikate dhe lule te vogla te bardha.

Dekor i pasur me gjethe natyrale dhe elemente festive.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: