Shporta e Natyres

LL0073

Lulet perberese:

Trendafil

Zambak

Krizantema

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

3 000Leke

Me shume informacion

Nje shporte e madhe e mbushur me bardhesine e luleve mikse.

Prekje elegante e trendafilit te kuq e cila e ben edhe me te vecante.

Dekor i plote me gjethe dekorative dhe elemente te tjere.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: