Kompozim Bachelorette Day

LL0007

Lulet perberese:

Gerbera

Trendafil i bardhe

Gjethe dekorative

More details

1 300Leke

Me shume informacion

Per mikeshen tuaj te shtrenjte ne ju propozojme nje dhurate unike.

Lule dhe argetim te dyja ne nje kompozim.

Vazo qelqi ne forme gote vere e dekoruar me simbole tipike vajzash.

Gerbera dhe trendafil i bardhe per te dhene idene e miqesise lozonjare por te vertete.

Dekor kashte, gjethesh trendafili dhe nusepashke per te kompletuar gjithcka.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: