Kompozim Autumn Joy

LL0013

Lulet perberese:

Gerbera

Lule Dielli

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

1 600Leke

Me shume informacion

Ngjyrat plot jete te Vjeshtes frymezojne kete kompozim.

Dedikuar per me te dashurit tuaj ne cdo eveniment.

Lulja e Diellit e qeshur dhe e plote qendron ne qender.

Gerbera portokalli te ndezur lozonjare dhe imponuese.

Plotesuar nga lulet dekorative delikate dhe gjethe te medha.

Kompozimi rrethohet nga nje shporte kashte e thurur dhe e dekoruar.

Elemente nusepashke dhe bambu per me shume gjalleri.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: