Luledielli ne Kuti

LL0019

Lulet perberese:

Lule Dielli

Lule dekorative

Gjethe dhe fije dekorative

More details

1 400Leke

Me shume informacion

Nje surprize ne kuti.

Kompozim artizanal me Lule Dielli dhe lule te te vogla dekorative.

Elemente nusepashke ne cdo detaj per ta bere edhe me te bukur dhuraten tuaj.

Dedikuar te gjithe personave solare.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: