Biciklete me kaktus

LL0050

Nje dekor unik per zyren ose apartamentin tuaj.

More details

1 200Leke

Me shume informacion

Bicikletat simpatike vijne me nje kaktus ne kosh.

Nje dhurate e bukur dhe e vecante per ju dhe per te dashurit tuaj.

Kaktuset jane ne forma dhe ngjyra te ndryshme tek lulet ndaj mund tju vije nje prej modeleve tona sipas rastesise.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: