Shporte Spring Country

LL0058

Lulet perberese:

Gerbera

Trendafila

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 600Leke

Me shume informacion

Ndjesi pranverore fshati e kompozuar per ju ne kete shporte.

Trendafila te eger dhe gerbera ne ngjyra delikate qe zbukurojne dhe dhurojne gezim.

Dekor me gjethe dhe lule te vogla si edhe elemente te tjere brenda temes.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: