Shporte Luledielli dhe Trendafila

LL0060

Lulet perberese:

Luledielli

Trendafila

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 800Leke

Me shume informacion

Nje kontrast i bukur ngjyrash ne nje shporte kashte.

Trendafila te kuq red naomi qe rrethojne lulediellin ne nje perzierje ngjyrash te bukur.

Dekor i pasur me gjethe te medha te gjelbra, kashte te thare dhe lule te bardha.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: