Shporte October Colors

LL0061

Lulet perberese:

Gerbera

Lule Dielli

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

2 300Leke

Me shume informacion

Nje shperthim ngjyrash te ngrohta dhe te gjalla.

Shporta e muajit Tetor vjen me e fresket se kurre.

Lulet e Diellit me kuroren e tyre origjinale nderthuren bashke me kashten e thare.

Gerberat me larmine e tyre lozonjare i japin grimca argetuese.

E plotesuar nga lule dekorative dhe shporte kashte me elemente dekorative.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: