Shporte Trendafila dhe Gerbera

LL0075

Lulet perberese:

Trendafila

Gerbera

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 700Leke

Me shume informacion

E dekoruar per tiu zbukuruar festat.

Nje shporte me ngjyra te ngrohta dhe lule te celura.

Gerbera dhe trendafila te nderthurur me dekore festive dhe gjethe te gjelbra.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: