Shporta Festive

LL0077

Lulet perberese:

Trendafila

Gerbera

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

2 300Leke

Me shume informacion

Nje shporte e arte e dekoruar enkas per festat.

Tre lloje trendafilash ne ngjyra dhe permasa te ndryshme.

Gerbera te medha dhe gjethe te gjelbra qe kombinojne se bashku ne nje shporte kashte.

Dekor i pasur me elemente festive.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: