Shporta Blu

LL0081

Lulet perberese: 

Trendafila blu

Gjethe dekorative

More details

3 200Leke

Me shume informacion

Perfshihuni nga mistika e trendafilit blu.

Shporte e madhe me trendafila dhe gjethe dekorative gati per te surprizuar dike special.

Dekor ne ngjyre gold me aksesore te ndryshem.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: