Shporta Blu dhe Roze

LL0082

Lulet perberese: 

Trendafila blu

Trendafila roze

Gjethe dekorative

More details

5 000Leke

Me shume informacion

Perfshihuni nga mistika e trendafilit blu dhe embelsia e trendafilit roze.

Shporte e madhe me trendafila ne nje kombinim te bukur ngjyrash.

Dekor ne ngjyre gold me aksesore te ndryshem.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: