Shporte Arush dhe Trendafila

LL0083

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

2 900Leke

Me shume informacion

Dhuroni embelsi me kete shporte.

Trendafila dhe arush i bute ne nje shporte te dekoruar.

Na kontaktoni per tu informuar mbi ngjyrat e trendafilave qe disponojme.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: