Kompozim Wild Orchid

LL0014

Lulet perberese:

Orkide

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 500Leke

Me shume informacion

Nga Amazona e eger vjen ky kompozim unik.

Orkide ekzotike ngjyre vishnje me te verdhe indiane.

Dekoruar me gjethe te egra te cilat krijojne ambjent tropikal.

Prekje delikate e luleve dekorative per te zbutur pamjen.

Vendosur ne nje shporte te thurur kashte.

Elemente bambu te cilet plotesojne kompozimin.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

Make your order online quickly and simply. Flower deliveries in every city of Albania.

Send flowers to Albania even if you are away, pay with PayPal and we will ensure that your gift arrives at the destination.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: