Shporte Vjeshte me Orkide

LL0017

Lulet perberese:

Trendafila

Orkide

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

2 500Leke

Me shume informacion

Orkide vishnje dhe Trendafila ngjyre pjepri, nderthurje romantike ashtu si stina e Vjeshtes.

Dekor me gjethe te thara dhe elemente te stines.

Nje kompozim ne shporte kashte per te kompletuar idene.

Surpriza ideale per dike special.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: