Shporte Romance e Bardhe

LL0018

Lulet perberese:

Zambak

Trendafil

Anastasia

Veronika

More details

2 000Leke

Me shume informacion

Ashtu si delikatesa e te bardhes percjell nota elegante edhe ky kompozim iu dedikohet romantikeve moderne.

Zambaku mbreteron ne mes duke percjelle aromen e tij unike.

Trendafilat ngjyre pjepri veshin me prekjen e tyre.

Pjesmarrja e lules Anastasia e ben edhe me madheshtor kete kompozim.

Nuk mungojne lulet dekorative Veronika dhe detaje te tjera plotesues.

E gjitha ne nje shporte kashte artizanale.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

Customers who bought this product also bought:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: