Bime ne Vazo Dieffenbachia

New Bime ne Vazo Dieffenbachia Shiko te zmadhuar

Bime e gjelber me gjethe te medha.

More details

1 200Leke

Me shume informacion

Dieffenbachia me gjethet e saj te medha eshte nje nga bimet qe keshillohen te mbajen ne zyre dhe ne ambjente shtepie.

Kujdesi per kete bime nuk eshte aspak impenjativ.

Mjafton qe dheu i saj te jete i njome vazhdimisht dhe kete mund ta kontrolloni duke prekur pak pjesen e siperme te dheut me gisht. 

Vendoseni bimen prane dritares qe ajo te ushqehet me driten por mos e lini ate jashte, sidomos ne ditet e nxehta apo te ftohta. 

Sa here gjethet te marrin ngjyre kafe mund ti hiqni me kujdes per te mbajtur pamjen e gjelber dhe te rregullt te bimes.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: