Bime Tillandsia ne Vazo

New Bime Tillandsia ne Vazo Shiko te zmadhuar

Bime dekorative me permasa te vogla, ideale per zyra apo apartamente.

More details

1 500Leke

Me shume informacion

Tillandsia eshte nje bime e bukur por qe do kujdesin e saj per tu mirembajtur.

Kjo bime cel nje lule te vogel dhe delikate me ngjyre te purpurt e cila bie dhe cel serisht disa here ne vit nese tregohet kujdesi i duhur.

Mbajeni bimen sa me larg ngrices dhe te ftohtit. Nje temperature apartamenti do ishte ideale per rritjen e saj.

Gjithashtu shmangni ambjentet e thata per kete bime. Ajo duhet te ujitet nga pak cdo dite qe dheu i saj te qendroje i lagesht.

Preferon driten artificiale, pra nuk eshte e nevojshme te trembeni nese nuk e mbani prane dritares, Tillandsia eshte e adaptueshme lehtesisht brenda mureve. 

Tillandsia duket bukur edhe ne vazo prej qelqi.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: