Shporta e Bufit

LL0021

Lulet perberese:

Gerbera

Krizantema

Gjethe dekorative

More details

1 500Leke

Me shume informacion

Gerberat e medha se bashku me gjethet e gjelbra krijojne iluzionin qe nje buf i madh po na veshtron.

Nje shporte kreative per ata qe kerkojne gjithmone uniken.

Se bashku me krizantemat delikate violet ky kompozim eshte nje dhurate ideale.

Zbukuroja diten dikujt dhe dhuro buzeqeshje me shporten e bufit.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: