Nje Mesazh per Ty

LL0025

Lulet perberese:

Trendafila

Krizantema

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 800Leke

Me shume informacion

Shporte drejtkendeshe prej kashte e mbushur me mesazhe dashurie.

Trendafila te fresket dhe lule te vogla delikate jane perberesit kryesore te ketij kompozimi.

Dekor me gjethe te medha fieri dhe trendafili.

Shporta shoqerohet nga nje zarf i vogel i mbushur me krizantema te turpshme.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: