Shporte Delikatese

LL0027

Lulet perberese:

Gerbera

Krizantema

Zambak

Brasica

Lule dekorative

More details

1 650Leke

Me shume informacion

Nje dedikim delikat i kompozuar ne shporte kashte.

Gerbera dhe zambake te kombinuar me krizantemat dhe lulen brasica ne qender.

Dekor i plote me lule dekorative dhe element fluturash.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: