Karafila ne Kuti

LL0028

Lulet perberese:

Karafila

Trendafil

Gjethe dekorative

More details

1 200Leke

Me shume informacion

Dhuro buzeqeshje ne nje menyre unike.

Karafila brenda nje kutie artizanale jane propozimi yne i rradhes.

Ne qender nje trendafil qe lulezon ne persosmeri.

Dekor i pasur me gjethe dhe nusepashke per te bere gjithcka me unike.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: