Shporta e Miqesise

LL0035

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

1 900Leke

Me shume informacion

Dedikuar miqve te mire qe nuk te braktisin kurre. 

Nje shporte e dekoruar me kujdes dhe trendafila te lulezuar ne persosmeri.

Dergoni nje urim te lulezuar per te shprehur mirenjohje dhe miqesi.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: