Shporte e gjelber

LL0041

Lulet perberese:

Trendafila

Zambake

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 500Leke

Me shume informacion

Shporta e kesulekuqes mbushet me lule dhe eshte gati te dhuroje buzeqeshje.

Shporta e gjelber perbehet nga trendafila gonxhe portokalli dhe zambake te medhenj.

Dekor i pasur me gjethe te medha te gjelbra dhe lule te vogla.

Shporta eshte plastike dhe ju mundeson te ujisni lulet pa asnje ploblem.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: