Shporte Portokalli

LL0042

Lulet perberese:

Trendafila

Gerbera

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 700Leke

Me shume informacion

Shporta e kesulekuqes mbushet me lule dhe eshte gati te dhuroje buzeqeshje.

Shporta portokalli perbehet nga trendafila gonxhe portokalli dhe pjeper si edhe gerbera te madhe.

Dekor i pasur me gjethe te medha te gjelbra dhe lule te vogla.

Shporta eshte plastike dhe ju mundeson te ujisni lulet pa asnje ploblem.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: