Kutia Kuq e Zi

LL0067

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

Ky produkt nuk eshte me ne stok

1 850Leke

Me shume informacion

Nje dedikim per festat e Nentorit.

Trendafila red Naomi te celur dekoruar me gjethe te imta te gjelbra.

Kompozim ne kuti te zeze per nje kontrast dramatik dhe elegant.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: