Zemra Blu

LL0084

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

2 200Leke

Me shume informacion

Trendafila ne nje kuti ne forme zemre.

Nje dedikim unik dashurie per dike special.

Na kontaktoni per tu informuar mbi ngjyrat e trendafilave qe disponojme.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: