Buqete me 20 Trendafila te kuq

New Buqete me 20 Trendafila te kuq Shiko te zmadhuar

LL0087

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

Warning: Last items in stock!

5 000Leke

Me shume informacion

Magjepsni me stil me kete buqete madheshtore.

20 trendafila sharmante ne nje buqete te dekoruar nga gjethe dhe lule te vogla natyrale.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: