Bicikleta me lule roze

LL0088

Lulet perberese:

Trendafila 

Gerbera

Lule dekorative

More details

1 700Leke

Me shume informacion

Dhurata juaj e lulezuar tashme vjen ne koshin e nje biciklete simpatike.

Trendafila dhe gerbera ne ngjyre te embel roze.

Nje dedikim unik per cdo okazion.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: