Bicikleta me lule mix

LL0091

Lulet perberese:

Karafila

Zambake

Gerbera

Lule dekorative

More details

Warning: Last items in stock!

2 100Leke

Me shume informacion

Dhurata juaj e lulezuar tashme vjen ne koshin e nje biciklete simpatike.

Karafila, zambake dhe gerbera ne ngjyra te embla.

Nje dedikim unik per cdo okazion.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: