Torte e vogel me Lule

LL0093

Lulet perberese:

Trendafila

Gerbera

Lule dekorative

More details

2 000Leke

Me shume informacion

Lulet ne kuti marrin tjeter kuptim me kutite vintage Paris.

Trenfaila dhe gerbera te kombinuara bashke me elemente te tjere dekorative.

Lule te vogla delikate dhe kashte e thare plotesojne kompozimin.

Tortat me lule i gjeni ne 3 permasa te ndryshme: e vogel, e mesme dhe e madhe.

Ju lutem na kontaktoni per tu informuar mbi lulet qe disponojme perpara se te beni porosine.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: