Gerbera ne Kuti Druri te Bardhe

LL0102

1 790Leke

Me shume informacion

Nje kuti prej druri Pranverore ne stil arke qe sjell freski.

E mbushur me Gerbera te bukura dhe te medha te cilat japin hijeshi ne cdo ambjent.

Dekor i pasur me elemente unike.

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: