Shporte me lule mix

LL0065

Lulet perberese:

Luledielli

Trendafila

Zambake

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

2 000Leke

Me shume informacion

Nje perzierje ngjyrash dhe formash per te krijuar kete kompozim te bukur.

Trendafila ne ngjyra dhe permasa te ndryshme te cilet nderthuren me zambaket orientale.

Ne qender nje luledielli dhe dekor i pasur lulesh te vogla.

E gjitha ne nje shporte kashte per te surprizuar dhe dhuruar buzeqeshje.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: