Kompozim Romantic Violin

LL0003

Lulet perberese:

Zambak i bardhe

Lule Veronika 

Gjethe dekorative

More details

1 400Leke

Me shume informacion

Ashtu si notat delikate te violines edhe Zambaku i bardhe prek zemren e cdo romantiku.

Nje kompozim krijuar per bukurine sublime dhe te brishte. Zambake te bardhe te nderthurur me gjethe dekorative.

Plotesuar nga ngjyra violet e luleve Veronica.

Per nje sinfoni dashurie mbledhur ne leter antike. Kompozimi rrethohet nga nje shporte kashte e thurur.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

Customers who bought this product also bought:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: